5
Contributors
5
Replies
6
Views
9 Years
Discussion Span
Last Post by Ene Uran
0

I want one!

You have a couple choices
1) travel over here to USA just to buy one. That would be a very costly hamburger!

2) make it yourself in your kitchen. All you need is about 2 lbs of hamburger (I assume you can get that where you live), a loaf of hamburger buns, and the toppings.

0

I want one!

Be careful! Most hamburgers are loaded with one of the worst fats you can eat, a recipe for an early departure.

This topic has been dead for over six months. Start a new discussion instead.
Have something to contribute to this discussion? Please be thoughtful, detailed and courteous, and be sure to adhere to our posting rules.